Investeeringud

Investeeringud

KINNISVARA
U.S. Real Estate Kinnisvarainvesteeringute firma äritegevuse hulka kuuluvad järgmised valdkonnad: kinnisvaraarendus, mis keskendub suuremõõtmelistele A-klassi projektidele, rendiportfelli haldus, avaliku ja erasektori partnerlusprojektid ja ehitusprojektide juhtimine. U.S. Real Estate omab investeeringuid: Eestis (suurim erastatud linnakvartal brutopinnaga 75 000 m2), Lätis (üle 80 000 m2 brutopinda Riia kesklinnas), Venemaal ja Ukrainas.
TURVA
USS Security USS Security Eesti AS on suurim Eesti turvafirma, mis hõlmab kolmandikku Eesti turvateenuste turust. Oleme kõige kiiremini kasvav ja dünaamilisem turvafirma ligi 1300 töötajaga üle Eesti.
Lisaks pakub ettevõte Ukrainas turvateenuseid, nagu kodu- ja videovalve, mehitatud ja tehniline turvateenistus jm. Iga päev rakendab USSi professionaalne meeskond meetmeid oma klientide turvalisuse tagamiseks.
ENERGIA
BEN Energy Energiasektori investeeringute valdusettevõtja. BEN Energy on arenev ettevõte, mis otsib pidevalt uusi võimalusi energiatootmisprojektidesse investeerimiseks. Asutatud 2007. aastal ja väljus 2009. aastal.
Baltic BIo Baltic Biogas pakub kaasaegseid lahendusi biolagunevatest ainetest energia tootmiseks põllumajandusettevõtetele, toidutööstustele ja firmadele, mis pakuvad vee- ja jäätmekäitlusteenuseid.
MUUD VALDKONNAD
Karell

Karell Ambulance on üks suurimaid eraettevõtteid, mis osutab Eestis kiirabiteenuseid.

Audentes_logo Audentes on üks Eesti juhtivaid erahariduse pakkujaid, mis hõlmab erakooli, spordikooli ja spordiklubisid.
TERE Tennis Centre Tere Tennisekeskus on üks suuremaid tennisekeskuseid põhjamaades, pakkudes suurepärast valikut sise- ja välistenniseväljakuid (väljakuid on kokku 23), terviseklubisid ja ujulaid ning millel on noortehostel, kus majutatakse US Tenniseakadeemia õpilasi.
US Tennis Academy USTA on värskelt spetsiaalselt ehitatud rahvusvaheline treeningkeskus, mis asub Tallinnas. Akadeemias pakutakse paindlikku lähenemist, et täita kõigil tasemeil tennisemängijate, sh professionaalsete, täisajaga ja noorte mängijate, aga ka alates 5-aastaste algajate treening- ja harjutusnõuded. See on treeningbaas mitmele maailma reitingutabeli mängijale.
US Art Gallery US ART galerii asub Tallinna südalinnas (Roseni 8). Enam kui 1000 taiesest koosnev ainulaadne kollektsioon.
English| Eesti keel