Väljutud investeeringud

G4S ESS, mis asutati 1991. aastal, sai 5 aastaga turuliidriks. Hiljem omandasid selle aktsiad Falck Baltics ja G4S Baltics. G4S on kasvanud maailma suurimaks tööandjaks turvalahenduste valdkonnas, pakkudes tööd ligi poolele miljonile inimesele. G4S Balticsist lahkuti täielikult 2008. aastal.
ISS_Logo Ettevõte pakub täiemõõdulisi kinnisvara haldusteenuseid kõigis Balti riikide peamistes linnades ning on Eestis tugev turuliider. Tegevus algas 1990ndate aastate keskel (nime all ESS Puhastustööd). 2010. aastani oli ISS Haldus – maailma juhtiv kinnisvara haldusfirma – U.S. Investi ja ISSi ühisettevõte. Sellest väljuti täielikult 2010. aastal.
Elektrijaam Tallinna Elektrijaam (varem Digismart) on taastuvenergial põhinev elektrijaam, mis toodab 67 MW soojust 25 MW elektrit, kasutades kütuseks hakkepuitu ja turvast. Projekti kogu investeerimiseelarve on 80 miljonit eurot ning on hetkel Eesti suurim taastuvenergia projekt. Sellest lahkuti 2009. aastal.
Pildid / - Karell_logo_color-1 Karell Kiirabi on kaasaegne meditsiinikeskus, kus pakutakse eratervishoiuteenuseid ja töötervishoiu terviklahendusi. Keskus asub Tallinna kesklinnas. Eesti teine suurim töötervishoiu portfell.

Baltic Energy Partners

Baltic Energy Partners (BEP) asutati 2006. aastal Eesti erakapitali baasil. BEP on ettevõte, mille aktiivsete tegevusalade hulka kuuluvad energia ja heitkogustega kauplemine ning konsultatsiooniteenused.

Pildid / - kmgehituslogo

Üldehitusfirma asutati 1997. aasta kevadel. Asutajate eesmärk oli teha olulisi edusamme hoonete ehituskvaliteedis. Kaks aastat hiljem liitusid ettevõttega ehitusinsenerid, kes jagasid asutajatega sarnaseid vaateid. Loodud inseneride kollektiiv on suuteline ehitama ükskõik kui keerulisi hooneid.
Pildid / - kmg ehitusinsener Firma tegutseb tsiviilehituse valdkonnas, sh energiarajatiste (elektrijaamade), sadamate, veepuhastusjaamade, prügilate, maanteede, viaduktide jm ehituses. Peamised teenused on üldehitus, projektijuhtimine ning PPP-projektide (era- ja avaliku sektori partnerlus) elluviimine.
                Ares Group Lisaks pakub ettevõte Venemaal turvateenuseid, nagu kodu- ja videovalve, mehitatud ja tehniline turvateenistus jm. Arese professionaalsel meeskonnal on üle 15 aasta kogemusi turvateenuste pakkumises ning 1500 töötajat. Ares on Peterburi turuliider.
logo_dalkia Dalkia on Veolia Environmenti – keskkonnateenuste ülemaailmse ekspertfirma – energiaüksus. Dalkia on oluline turujõud energia- ja keskkonnajuhtimise teenuste pakkumises kohalikele omavalitsustele ja ettevõtetele.
English| Eesti keel